O nás


Englart-geodeticky-podpis

Vitajte na stránke firmy ENgeo, s.r.o.

Firma ENgeo, s.r.o. je od roku 2017 priamym pokračovateľom firmy GEOEX,s.r.o., ktorej vznik sa datuje od roku 1993. Firma ENgeo,s.r.o. dosahuje vysokú kvalitu prác vďaka svojim viac ako 20 ročným skúsenostiam v oblasti geodézie.

História firmy GEOEX,s.r.o. sa datuje od roku 1993 a v začiatkoch jej pôsobenia sa zaoberala hlavne geometrickými plánmi pre súkromné osoby , obce, f. Orange a Lesy SR ako aj vysporiadaním pozemkov pre bývalé JRD. V neskorších rokoch sa firma orientovala hlavne na štátne zákazky typu ROEP (registre obnovenej evidencie pôdy) a PPÚ (projekty pozemkových úprav) v rámci celého územia SR.

Od 13.1.2017 sme začali písať ďalšiu kapitolu v našej histórii. Zamerali sme sa na využitie a zakúpenie nových moderných technológií, aby sme mohli ešte viac rozšíriť ponuku našich služieb pre zákazníkov.
Prioritou nášho podnikania je dlhodobo plniť požiadavky a očakávania našich zákazníkov v kvalite služieb, kompletnosti, termínoch, flexibilite, konkurencieschopnej cene. Základom spokojnosti našich zákazníkov je neustále zlepšovanie procesov a činností vo všetkých oblastiach nami poskytovaných služieb a produktov.

Dlhodobá úspešnosť v poskytovaní služieb je založená na spôsobilosti našich zamestnancov, ich neustálom odbornom i osobnom rozvoji a použití moderných technológii.

Galéria